Kadra 2021/2022

Czyli doświadczony personel, dbający o właściwy rozwój dzieci.

 

Nauczyciele wychowania przedszkolnego:

Gr. 1 Barbara K., Renata B.,

Gr. 2 Justyna J.-I., Karolina K.,

Gr. 3 Anna G., Małgorzata L.

Gr. 4 Agata Cz.,

Gr. 5 Kamila L., Angelika Sz.,

Gr. 6 Mariola G., Natalia M.,

Gr. 7 Agnieszka W., Alicja Sz..

 

Pomoc nauczyciela:

Magdalena K. – gr.1

Liliana B. -gr.2

 

Pomoc do dziecka z orzeczeniem:

Małgorzata Ż.- gr.3

Teresa W. -gr.4

Wioletta J. -gr.5

Magdalena F. -gr.6

 

Kucharz:

Danuta J.

 

Pomoce kuchenne:

Agnieszka M.
Justyna

 

Prac. Obsługi:

Anna K. – gr.1

Barbara K. – gr.2
Iwona C. – gr.3

Joanna G. – gr.4
Marta B.- gr.5
Ilona P. – gr.6

Marzena S. – gr.7

O techniczny stan budynku i ogrodu dba:

Czesław W.

Intendent:

Joanna P.

Nad całością czuwają:
dyrektor przedszkola:
Renata Bysiewicz
zastępca dyrektora: Agnieszka W.

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2021/2022

Zajęcia logopedyczne indywidualne lub w 2-3 osobowych zespołach:

Anna A. – wtorek,  7.30-14.30 


Nauczyciel języka angielskiego:

Justyna J-I.

Alicja Sz.


Mali Wspaniali

piątek 9.00 – 12.45

Instruktor Agata W.


Zumba

środa


Gimnastyka Ogólnorozwojowa

poniedziałki i wtorki – Monika Dz.

 

Zajęcia rytmiczne 

Magdalena Ch.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ , IMPREZ, UROCZYSTOŚCI, TEMATÓW KOMPLEKSOWYCH

NA ROK 2021/2022

 

 

Miesiąc Spotkania, imprezy, uroczystości Data Osoby odpowiedzialne
WRZESIEŃ Zebranie organizacyjne z rodzicami 03.09.2020 r.

04.09.2020 r.

Nauczyciele grup
Dzień Pustej Sali.

Pożegnanie lata „Latawce, dmuchawce, wiatr”

20.09.2021 Kamila Ligner

Agata Czarnowska

Angelika Szymańska

PAŹDZIERNIK Krasnoludki są na świecie – tropem małych ludzików 10.2021 Justyna Jedrzejeska – Idczak

Barbara Kosak

Dzień Dyni 25-26.10.2020

 

Kamila Ligner

Agata Czarnowska

Anna Galuba

Kulkowy zawrót głowy – zabawy sensoryczne 10.2021

 

Natalia Matczyszyn

Agnieszka Węclewska

Mariola Grzegorczyk

LISTOPAD Zebrania z rodzicami po wstępnej obserwacji dzieci. 11.2020 Nauczyciele grup
Tydzień Baśniowy – przebieramy się za postacie z bajek 2.11-06.11.2020             Alicja Szymańska

Barbara Kosak

Anna Galuba

Pomagamy zwierzętom

– akcja na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

11.2021 Mariola Grzegorczyk

Natalia Matczyszyn

Agnieszka Węclewska

Tydzień sławnych Polaków 08.11.-12.11.2021 Nauczyciele grup
Pasowanie na Przedszkolaka 11.2021 Barbara Kosak

Justyna Jędrzejewska -Idczak

Karolina Kasprzak

GRUDZIEŃ Spotkanie z Mikołajem 06.12.2020 Rada Rodziców
Bawimy się i tworzymy choinkowe ozdoby z naturalnych materiałów (szyszki, żołędzie, orzechy) . Ubieranie choinki

 

12.2021 Agnieszka Węclewska

Alicja Szymańska

Anna Galuba

Wigilia. Uroczyste kolędowanie

 

12.2020r. Nauczyciele grup
STYCZEŃ Bal karnawałowy

 

12.01.2021

 

Rada Rodziców
Festiwal światła – zabawy sensoryczne 01.2021 Agnieszka Węclewska

Natalia Matczyszyn

 

LUTY Kocham moje serce

 

14.02.2021  Anna Galuba

 

Dawno, dawno temu….żyły dinozaury

Warsztaty archeologiczne

26.02.2021 Kamila Ligner

Natalia Matczyszyn

Angelika Szymańska

Agnieszka Węclewska

MARZEC Dzień wody i ochrony Bałtyku. Zabawy z wodą 22.03.2021 Agata Czarnowska

Kamila Ligner

Mariola Grzegorczyk

Powitanie WIOSNY 03.202 Natalia Matczyszyn

Mariola Grzegorczyk

Agnieszka Węclewska

Wielkanocny zajączek–  zabawy

 

04.2021 Nauczyciel grup
Międzynarodowy Dzień Książki dla dzieci   Barbara Kosak

Karolina Kasprzak

Nauczyciele grup

Dzień Ziemi – zabawy w terenie 22.04.2021 Agata Czarnowska

Kamila Ligner

„ Ale kosmos” – Zabawy rozwijające zmysł dotyku 21.05.2021 Kamila Ligner

Agnieszka Węclewska

Natalia Matczyszyn

Angelika Szymańska

CZERWIEC DZIEŃ DZIECKA 01.06.2021 Nauczyciele grup
„Cuda – wianki” – konkurs na najpiękniejszy wianek z wykorzystaniem materiałów przyrodniczych

 

 

21.06.2021

Kamila Ligner

Agata Czarnowska

 

Ramowy plan dnia

Praca z dziećmi przebiega w zależności od warunków atmosferycznych w sali bądź na świeżym powietrzu.

6:30 – 8:00
Przychodzenie dzieci, zabawy dowolne według zainteresowań dziecięcych,
zabawy w małych grupach, zajęcia indywidualne.

8:00 – 8:30
Zabawy ruchowe, zabiegi higieniczne przed śniadaniem

8:30 – 9:00
Śniadanie

9:00 – 10:00
Blok zabawowo-zajęciowy, działania plastyczne, muzyczne, umysłowe, ruchowe, teatrzyki, koncerty.

10:00 – 11:45
Pobyt na świeżym powietrzu, zabawy sprawnościowe, doskonalenie umiejętności ubierania się.

11:45 – 12:15
Obiad (I danie + deser)

12:15 – 14:00
– w grupach młodszych (gr. I) odpoczynek ze słuchaniem muzyki relaksacyjnej lub bajek.
– w grupach średnich i starszych (gr. II, III, IV, V, VI, VII) zajęcia dodatkowe, praca indywidualna, realizacja pomysłów dzieci, zabawy dowolne w sali lub ogrodzie przedszkolnym

14:00 – 14:15
Przygotowanie do obiadu, (czynności porządkowo – higieniczne)

14:15 – 14:45
Obiad (II danie)

14:45 – 17:00
Wspólne i indywidualne formy pracy z dziećmi, zabawy w małych grupach w sali lub na podwórku.
Rozchodzenie się dzieci do domu.