„Weseli się serce, gdy daje i sobą się dzieli”
Leopold Staff

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Państwu za pomoc i wsparcie w naszych działaniach: tych codziennych i tych związanych z organizacją większych przedsięwzięć. Każda forma zaangażowania ze strony Państwa jest mile widziana, ponieważ uatrakcyjnia pobyt dzieci oraz wpływa na polepszenie warunków funkcjonowania placówki.

Składamy podziękowania za współpracę w roku szkolnym 2021/2022

Grupa 2

Serdeczne podziękowania dla:

• Mamy Wiktorka– za gazetki z zadaniami o krasnalach- przekażemy je dzieciom podczas Dnia Życzliwości

• Mamy Anusi G.– za nowy zestaw drewnianych pociągów i torów

• wszystkich Rodziców, którzy przekazują nam chusteczki mokre i suche

Grupa 3

Bardzo Dziękujemy Mamie Ignasia oraz Mamie Krzysia za podarowanie Grupie III ciekawych kolorowanek, które umilą czas spędzony w przedszkolu, a także pozwolą kształtować zdolności manualne i prawidłowy chwyt pisarski.

Bardzo Dziękujemy Rodzicom Krzysia za podarowanie Grupie III kolorowanek, które pozwolą kształtować sprawność manualną, a tym samym prawidłowy chwyt pisarski.

Bardzo Dziękujemy Rodzicom Laury za podarowanej Grupie III pieczątek z różnymi postaciami, które będą pomocne podczas nagradzania dzieci w czasie zajęć dydaktycznych, a także w czasie zabaw dowolnych.

Serdecznie Dziękujemy Mamie Krzysia za podarowanie Grupie III jesiennych kolorowanek, które umilą ten czasami deszczowy dzień, a także pozwolą kształtować sprawność manualną u dzieci.

Grupa 4

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przynieśli suche i mokre chusteczki.

Dziękujemy rodzicom Filipa za jesienne skarby do kącika przyrody  oraz podarowanie puzzli .

Dziękujemy mamie Kuby za podarowanie puzzli.

Dziękujemy rodzicom Klary za kolorowanki dla dzieci i jesienne skarby do kącika przyrody.

Dziękujemy rodzicom Michałka za ryzę papieru.

Grupa 5

Dziękujemy mamie Felka i Franka za podarowanie puzzli.

Dziękujemy tacie Marysi za papier ksero.

Grupa 6

Serdecznie dziękujemy:

• Wszystkim rodzicom za zakup tablicy suchościeralnej , którą wykorzystujemy do zajęć dydaktycznych
  • rodzicom Zoji R. za podarowanie puzzli
  • rodzicom Kacpra B. za podarowanie gier i puzzli
  • rodzicom Oliwii G. za papier ksero
  • rodzicom Zosi za puzzle

Grupa 7

Serdecznie dziękujemy:
  • Mamie Przemka B. za podarowanie dzieciom kredek, autek dla chłopców i wzbogacenie kącika przyrody o kasztany, szyszki, kukurydzę i dynię
  • Tacie Karola K. za podarowanie papieru ksero i bloków A3. Powstają na nich piękne prace plastyczne
  • Mamie Mateusza M. za przyniesienie materiału przyrodniczego do kącika przyrody oraz przywiezienie piasku, który służy do zabaw sensorycznych