KIERMASZ CIAST I CIASTECZEK

17 i 18 KWIETNIA /środa, czwartek/ od GODZ. 14.30 NA TERENIE PRZEDSZKOLA ROZPOCZNIE SIĘ WIOSENNY KIERMASZ CIAST I CIASTECZEK. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO PRZYNIESIENIA WŁASNORĘCZNIE WYKONANYCH CIAST.  ZEBRANA NA KIERMASZU KWOTA ZASILI KONTO RADY RODZICÓW PRZEDSZKOLA NR 5. CAŁOŚĆ ZEBRANYCH ŚRODKÓW ZOSTANIE PRZEZNACZONA NA POTRZEBY PRZEDSZKOLA tj. NA DOPOSAŻENIE PLACU ZABAW /ŻAGIEL LUB PAWILON/, STROJE NA PRZEDSTWIENIA DZIECI Z WSZYSTKICH GRUP I FANTY NA LOTERIĘ. Rodzice swoje wypieki mogą przynosić już od rana /17 i 18.04.2024/i zostawić je w rozdzielni posiłków – na dole.

RADA RODZICÓW

Deklaracje rodziców

Prosimy rodziców o deklarację, czy dziecko będzie obecne w przedszkolu:

• 04.2024r. /poniedziałek/
  • 04.2024r. /wtorek/
  • 05.2024r. /czwartek/

Informacja jest niezbędna do zaplanowania pracy  na te dni /zakupy spożywcze, liczba pracowników/.

Dzieci w tym okresie będą przebywały w grupach łączonych.

Prosimy o wpisy /TAK lub NIE/ na liście w grupie dziecka do 19 kwietnia 2024r./piątek/

KONCERT MUZYCZNY LUBUSKIEGO BIURA KONCERTOWEGO „ORFEUSZ” Pt. „GRAJĄCE RURY, PIŁY I PATELNIE…”

DLA DZIECI Z WSZYSTKICH GRUP ODBĘDZIE SIĘ DN. 23.04.2024r. /WTOREK/

• 10.00 – 10.30 (gr.1,2,3)
  • 13.00 – 13.30 (gr.4,5,6,7)

OPŁATA Z FUNDUSZU RADY RODZICÓW

SZANOWNI RODZICE!

ZE WZGLĘDU NA BEZPIECZEŃSTWO DZIECI OD GODZ. 14:00 BRAMKA DO OGRODU BĘDZIE ZAMKNIĘTA. DZIECI PRZEBYWAJACE W TYM CZASIEW OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM BĘDZIE PRZYPROWADZAŁ PRACOWNIK DYŻURUJĄCY W HOLU

SZANOWNI RODZICE !

Informujemy, że ze względu na braki kadry pedagogicznej dzieci mogą przebywać w grupie łączonej. Prosimy o wyrozumiałość w tej trudnej sytuacji.

Dyrektor Przedszkola Nr 5 Renata Bysiewicz